Tijdschrift·Web

Vakblad De Beautysalon (GPMedia)

Voor Uitgeverij GP Media maakte ik de vakbladen De Beautysalon en Second Skin. De ene voor de beauty branche en de andere voor lingeriebranche. Hieronder is een aantal van De Beautysalon-bladen te zien.

In de vierde uitgave van het 2015 vind je een special over de beautybeurs Beautyspot.nl Live Edition in Utrecht. Meer lees je hier.

Deze slideshow vereist JavaScript.


Dit is de vijfde editie van 2015 van De Beautysalon. In dit nummer is de biologische lipstick van Absolution het coververhaal. Hier lees je alles.

Deze slideshow vereist JavaScript.


Deze uitgave van vakblad De Beautysalon staat in het teken van saloninrichting, salonapparatuur en salonkleding. Dit is de zesde editie van 2015. Hier lees je het hele blad.

Deze slideshow vereist JavaScript.


Dit is de eerste uitgave van vakblad De Beautysalon voor 2016. Hierin staan de vakbeurzen op het gebied van beauty centraal. Lees hier de gehele uitgave.

Deze slideshow vereist JavaScript.


Dit is het tweede nummer van De Beautysalon voor 2016. Hierin staan de zomerproducten centraal. Lees het hele blad op de website van GP Media.

Deze slideshow vereist JavaScript.

Geef een reactie